Aktuality z víkendu

0
400
 KOLSKI CUP 2019  -seriál na kolečkových lyžích (slyšících)

Trať 1. závodu vedla ze Starého města pod Sněžníkem do Velkého Vrbna o délce necelých 8 km s převýšením 291 metrů. Úhrné stoupání 363 m. Vloni Kocourek skončil čtvrtý (v kategorii třetí) z 18 běžců.

Letos  v sobotu 13.7.2019 již Kocourek skončil na 2. místě – bylo deštivo mokro(fotky jsou z loňska- letošní ještě nejsou)

Kocourek píše:  „Bylo nás méně nez vloni,protože  počasí horší ale stalo za to i když nas jen kolem 15. Dva jsem porazil co v loni mi to nandali a taky pršelo dost.“

Další výsledky z víkendu – úspěch mladých sluchově postižených sportovců mezi slyšícími!

Během měsíce červen a červenec se neslyšící junioři Jan Žídek se Šimonem Bambasem z SK Olympia Praha SPS účastnili několika Českých pohárů v beach volejbalu. (red. Jan Žídek)

odkaz zde

V Brně se uskutečnil další, v pořadí již 25. ročník OPEN Mezinárodního beachvolejbalového turnaje neslyšících. Výsledky zde

Naše žena Jana Havlová se svým trenérem odletěli do Tchajwanu na 5. Mistrovství světa v badmintonu neslyšících. Dnes skončily mládežnické  zápasy s přítomností 64 mladých startujících a začnou zápasy dospělých. Závazně je přihlášeno  127 dospělých startujících!