MČR v orientačním běhu MIDDLE 2019

0
21

Dne 1.května 2019 se konalo Mistrovství ČR neslyšících v orientačním běhu (MIDDLE) v Mostku (okres Trutnov). Celkem se zúčastnilo 12 osob, 5 žen a 7 mužů zečtyř klubů, které spadají pod ČSNS (SK SKIVELO Olomouc, SK Olympia Praha,SKN Hradec Králové a I.PSKN Praha). Terény byly mírně kopcovité, velmi dobře přístupné se středně hustou sítí komunikací, místy kameny a pozůstatky po těžební činnosti (prohlubně), minimální podrost, pouze borůvčí. V kategorii žen zvítězila Marie Pangrácová z klubu SK Olympia Praha, druhá byla Anna Pangrácová, třetí byla Lenka Hornová (obě SK SKIVELO Olomouc). V kategorii muži zvítězil nejzkušenější orienťák Josef Procházka, druhý doběhl Jan Semerád a třetí místo bral nejstarší orienťák Jaroslav Vondrouš (všichniSK SKIVELO Olomouc).  Klobouk dolů Pavlovi Pastrnkovi, zapomněl si vzít buzolu, alei tak našel všechny kontroly a doběhl do cíle.Vítězové dostali při vyhlášení diplomy, medaile a věcné ceny. Taky chceme moc poděkovat pořadatelům za velmi vstřícný přístup k naší skupině – naši vítězové totiž dostali od nich nějaké ceny a všichni účastníci startovali zdarma. Nikdo se nezranil, nebyl podán ani protest, všichni byli dobře naladěni. Počasí bylo příznivé. Na viděnou na dalším závodě MČR v OB (long), které se koná 1. června v Otaslavicích (okres Prostějov).