Hodnocení zápasu FSN 6.kolo – 28.května 2022

0
13

I.PSKN Praha – TJ Slovan Zlín

3:1  (1:1)

Branky: 2x Let Petr, vlastní – Kašpar David

Žlutá karta: Džilič Muriz, Stranský Stanislav – Sagula Maroš

Hrálo se za krásného slunečného povětrného počasí na přírodní trávě v TJ Zličín Praha od 15:30hod.

Zápas začal dobře pro domácí tým z Prahy, neboť hned v úvodu dal soupeř vlastní gól díky hráči jménem p. Handl M. Ale následně se soupeř z chyby vzpamatoval a za pár minut  skore vyrovnal na 1:1 díky hráči p. Sagulovi. Během poločasu byla mezi týmy vyrovnanost a bojovali za každou cenu o výhru. Poločas skončil remízou 1:1.

Po přestávce už byla znát na soupeři únava, což toho využila domácí Praha. I když Zlín měli lepšího brankáře, který se je snažil podržet. Tak se domácím, kde hráli převážně mladí hráči, se podařilo vstřelit ještě dvě branky hráčem p. Letem pro kterého to byla premiéra dát goly při velké kopané. Domácí i soupeř měli ještě pár šancí, kterých nevyužili. Soupeř často simuloval fauly, aby měli převahu při kopání trestňáků. Zápas skončil výhrou domácích 3:1.

Při utkání padly celkem 3 žluté karty. U domácích ji dostaly p. Džilič a p. Stránký a u hostujících p. Kašpar.

Během zápasu se při souboji o míč zranil domácí hráč p.Hromas Jan, který byl následně odvezen RZS do nemocnice na vyšetření. Byla mu diagnostikována zlomenina pravé ruky.

Po odehrání zápasu se předávali pohár a medaile za místění 3 místa. Bronzové místo získal soupeř TJ Slovan Zlín díky celkovým výsledkům za celou sezonu FSN 2021/2022. Domácí tým z Prahy skončil na 4. místě. V Brně se předali v též den poháry a medaile pro týmy umístěné na 1. a 2.místě. Na prvním místě skončil tým z SSK Vítkovic, který získal trofej po 11 letech. Druhé místo obsadil klub SKN Brno.

Utkání pískali delegovaní rozhodčí, ale nebyla tam spokojenost u hlavního. I tak jim děkujeme za odpískání zápasu. Byl zde přítomen i delegát STK F p. Valášek. Poděkování dotace NSA

Zápas přišlo podpořit cca 50 diváků, za což jim děkujeme.

Touto cestou dekujeme také vedení TJ Zličín za poskytnutí hřiště.

Zapsala : Mejzrová Jana, sekretářka odd kopané a futsalu I.PSKN Praha

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno