Vážení sportovní přátelé,

Obrovská sportovní událost pro neslyšící sportovce se nezadržitelně blíží a tak bychom si dovolili se s vámi podělit o pár informací.

Oficiální webové stránky, kde najdete nejaktuálnější informace (program, výsledky, jednotlivá sportoviště, fotky, …) jsou zde: http://deaflympics2017.org/en/home-page . Jako třešničku na dortu dokonce organizátoři vymysleli aplikaci, která je přehledná a najdete v ní taktéž snad úplně všechno : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.apphic.deaflympics2017&hl=cs . Dále organizátoři mají i facebookové stránky: https://www.facebook.com/Deaflympics2017/?fref=ts

Neoficiální, rychlé informace najdete na našem Facebooku: https://www.facebook.com/CeskyDeaflympijskyTym/?ref=aymt_homepage_panel a nebo https://www.facebook.com/%C4%8Cesk%C3%BD-svaz-nesly%C5%A1%C3%ADc%C3%ADch-sportovc%C5%AF-1401550036780144/?fref=ts .

Samozřejmě uděláme maximum pro to, abyste našli co potřebujete i zde na našich webových stránkách www.csns-sport.cz

Dále o nás informuje Český paralympijský výbor: https://www.facebook.com/ceskyparalympijskytym/?fref=ts  a http://www.paralympic.cz/rubriky/samsun-2017/ .

Těšíme se na vaši přízeň

 

0 Comments

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

©[2018] ČSNS - webmaster Jaroslav Milich

Log in with your credentials

Forgot your details?