MČR družstev v Bowlingu – 4. a 5.kolo

0
63

V sobotu se konalo čtvrté kolo v Třemošné u Plzně 8.10.2022, kde se zúčastnilo 11 družstev. Každý klub se snažili vybojovat výhry. Zápasy se dokončily v plynulém čase. Robin Findejs ze SKN Plzeň „B“ dostal 0 bodů při zápase, protože odehrál s I.PSKN Praha „B“ ale neuvedl na papír výsledek a kapitán hned podepsal, ale nekontroloval. Bohužel jsme, neměli žádné důkazy, kolik měl hod. Zatím 1.místo získalo SKIVELO Olomouc „A“ nasbíralo 30 bodů, druhé SKN Brno „A“ bez prohry a nasbírali 25 bodů a třetí I.PSKN Praha „A“ 23 bodů.

Celkem SKN Brno mají 110 bodů, druhé SKIVELO Olomouc „A“ 102,5 bodů, třetí I.PSKN Praha ženy 84 bodů. V jednotlivcích hráčů z kategorie žen získala Kateřina Klofáčová ze SKN Brno „A“ a to s průměrem 162,67. V kategorii mužů se stal Karel Brandejský ze SKN Brno „A“ s průměrem 194,67. V kategorii žen Pavlína Maléřová ze SKIVELO Olomouc „A“ měla 6 výher. U mužů se stali Karel Brandejský ze SKN Brno „A“ a Tomáš Drahoš a Petr Kučera ze SKIVELO Olomouc „A“ měli 6 výher. Další páté kolo bude 9.10.2022 v Třemošné u Plzně a je to poslední zápas, kde se rozhodne kdo se stane MISTREM.

Poslední páté kolo v Třemošné u Plzně 9.10.2022 se zúčastnilo 11 družstev. Každý klub se snažil vybojovat výhry. Zápasy se dokončily v plynulémčase. Každý klub bojoval a snažil se, získat co nejlepší výkon, aby dosáhl a získal co nejlepší umístění. Hodně a hodně překvapil výsledek v pátém kole,kde získalo 1.místo SKN Brno „B“ s 18 body, druhé místo SKIVELO Olomouc „B“ s 16 body, třetí I.PSKN Praha ženy také s 16 body.

Už se blížil závěr všech výsledků a tol MISTREM se stalo SKN Brno „A“ kde získalo 124 bodů a druhé místo získalo SKIVELO Olomouc „A“ 106,5bodůa třetí získaly I.PSKN Praha ženy s 100 body. Předávali jsme poháry, každý klub družstev získalo pohár za umístění 1.-11.místo. U jednotlivkyň žen se stala Pavla Černá I.PSKN Praha ženy, která měla celkem průměr 182,40, druhé místo získala Kateřina Klofáčová ze SKN Brno „A“ s průměrem 173,67 a třetí Pavlína Maléřová ze SKIVELO Olomouc „A“ s průměrem 170,76. U mužů se stal na prvním místě Karel Brandejský ze SKN Brno „A“ s průměrem 193,10, druhé místo získal Tomáš Drahoš SKIVELO Olomouc „A“ s 187,38 a třetí místo překvapivě Martin Marouš ze I. PSKN Praha „A“ s průměrem 180,47.

Nejužitečnější hráčka na 1.místě se stala Kateřina Klofáčová SKN Brno „A“ výher s 24 výhry, druhé místo získala Pavla Černá z I.PSKN Praha ženy s 23 výhry a třetí Pavlína Maléřová s1 8 výhry Nejužitečnější hráč se stal Karel Brandejský SKN Brno „A“ výher celkem měl 26, druhé místo Matyáš Čuřík SKN Brno „A“ 20 výher a třetí zase překvapivě Radim Karasz se SSK Vítkovice s 19 výhry. Nejlepší hráčka Juniorka se stala Linda Mimrová ze SKN Plzeň „B“ a Juniorem se stal Filip Blasczyk ze SKN Plzeň „A“. Nejvyšší nához u žen získala Kateřina Klofáčová s 240 body a u mužů se stal Karel Brandejský, který měl 278bodů, oba ze SKN Brno „A“.

Všem družstvům jsme poděkovali za účast hráčů. TJ SLOVAN Zlín se rozhodl letos odstoupit, protože mají málo hráčů, přerušili BWLN a doufám zapár let se opět vrátí v hojném počtu. Držíme jim palce. Těším se na další novou sezónu v roce 2023 a prvním kolem se začne v Olomouci.

Zapsala: Kateřina Klofáčová

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno