Soustředění reprezentace neslyšících fotbalistů v Brandýse nad Labem

0
507

V termínu od 8.-11.8. se konalo soustředění fotbalové reprezentace neslyšících fotbalistů pod vedením trenéra pana Hanuše ve sportcentru Brandýse nad Labem.

Ve čtvrtek se sjelo celkem 18 hráčů spolu s 5 členy realizačního týmu. Zbytek 4 hráčů dorazil v pátek. Po ubytování na pokojích je čekala večeře, po ní následovalo relaxační plavání a vířivka. Po relaxaci měli hráči poradu s trenérem, který jim vysvětil, co je vše
po celou dobu soustředění, čeká. 

Během pobytu, je vždy vozili na hřiště Slavoj Stará Boleslav. Zde měli všechny tréninky i přátelský zápas. Cesta z hotelu tam trvala mikrobusem cca 10 min. Hřiště u sportovního areálu, kde byli ubytováni, bylo bohužel obsazené.

Druhý den je čekal dopolední trénink na hřišti  Po obědě měli hráči menší trénink na UMT ve sportovním areálu, vedle hotelu, kde pobývali. Navečer je čekal přátelský zápas proti týmu AFK Nehvizdy. Zápas skončil remízou 4:4. Zde trenér si zkusil hráče postavit v několika sestavách. Na utkání se přijelo podívat cca 45 diváků, za což jim děkujeme. Po zápase následovala večeře, relaxace a porada. 

V sobotu měli hráči opět tréninkový režim dopoledne i odpoledne. Večer je čekala porada a přednáška o dopingu a pravidlech  MŠMT ohledně cestovného na které přednášel pan Valášek a pan Kolíska. V neděli měli poslední trénink dopoledne, po obědě měli byli oznámeni konečným hodnocením ze strany trenéra, poté následoval odjezd domů.

Tým byl spokojen s místem pobytu i s podmínky, které tam měli. Hráči se mohli uvolnit ve vodě, odpočinout. Porady probíhali v zasedačce, kde byl k dispozici i projektor. Strava byla výborná, hráči byli spokojeni. Touto cestou děkuji za zajištění tranzitu na hřiště tam a zpět. Také za slevu za celkový pobyt. Věřím, že opět se na toto místo někdy v budoucnu vydáme. Během soustředění byli vybráni hráči do týmu A a B. V áčku jich je 20 a v béčku 5.

Další soustředění je čeká na začátku září v Břeclavi.

Touto cestou děkujeme za podporu ze strany MŠMT.

Zapsal: Kolíska Jiří