Výsledky 1. kola ČPN v OB 2022

0
59

SK SKIVELO neslyšících Olomouc ve spolupráci s USK Praha zahájilo letošní orienťáckou
sezónu 1. kolem Českého poháru neslyšících v orientačním běhu 2022, které proběhlo v
sobotu 10. dubna 2022 ve Struhařově u Říčan v okrese Praha-východ.
Závodu se zúčastnilo 9 závodníků, z toho 3 žen a 6 mužů. Běhalo se na mapě 2 rybníky –
jih a na programu byla krátká trať (middle). Terén byl kopcovitý až mírně zvlněný s velkými
množství detailů – kameny, balvany, skály a skalky, skupiny kamenů, varpy, převážně
říčanská žula. Les byl různorodý, listnatý (zejména buky) a jehličnany, místy s náletovými
hustníky se středně hustou síti komunikací. Průběžnost byla dobrá. Počasí bylo vskutku
aprílové, od sluníčka až po sněhovou vánici a opakovaně dokola.

Výsledky 1. kola ženy (3,93 km, 18 kontrol, 145 m přev.)

1. Anna Pangrácová (SK SKIVELO neslyšících Olomouc) 47:39
  2. Anna Formánková (SK Olympia Praha SPS)                 52:21
  3. Lenka Hornová (SK SKIVELO neslyšících Olomouc)     85:04