Fotbalové soustředění reprezentace

0
274

V termínu od 17.- 20. 6. 2021 se konalo fotbalové soustředění reprezentace neslyšících ve Sportcentru v Nymburku. Trenér pan Hanuš svolal celkem 18 hráčů, z nichž pár jich byli nováčci.

Ve čtvrtek se sjeli hráči z různých koutů celé republiky s cílem vrátit se do týmu, kdy nebyla možnost si kvůli opatření pořádně zahrát. Večer byli seznámeni s programem soustředění, kvalifikací DOH.

Od pátku do neděle vždy brzy ráno si byli zaběhat podél řeky Labe. Trénovali každé dopoledne a odpoledne taktiky kolem fotbalu jako jsou rohové kopy, bránění, útoky apod. Po večerech vždy měli přednášky a řešení co vše je potřeba doladit s trenéry panem Hanušem a asistentem trenéra panem Skorkovským. Třetí asistent trenéra pan Mikula měl na starost brankáře. Sledovali i po večerech zápasy na Euro 2021, kdy také fandili kolegům reprezentace českého týmu, který hrál proti Chorvatsku.

Během soustředění panovala velká vedra, pro hráče to byl docela tvrdý trénink, ale zvládli to. Nikdo neměl žádné zranění.

Po nedělním obědě před odjezdem domů následovalo hodnocení tréninků a hráčů.

Cílem soustředění byla příprava na přátelský zápas proti Německu, který se bude konat na začátku srpna v Lipsku a na kvalifikační zápas proti Turecku, který je čeká na konci srpna v Praze.

Zapsal: Crkovský Jan