Fotbalové soustředění v Karlových Varech

0
119

Soustředění fotbalové reprezentace probíhalo v Karlových Varech 20.-23.8.2020, kde byli ubytováni v hotelu Martel. Místo nám bylo doporučeno trenérem panem Hanušem, neboť odtamtud pochází. U hotelu přímo sídlilo hřiště, tak se nepoptávalo jinde. Místo nás zaujalo.

Hráči se začali sjíždět ve čtvrtek k večeru. Každý přijížděl z různých krajů republiky. Tentokrát jich přijelo méně než do Satalic v Praze, kde probíhalo soustředění na začátku července, a to z důvodů dovolených. Jeden hráč jménem Benda Lukáš, z Brna se na poslední chvíli omluvil z neúčasti, z důvodu nemoci. Hráči byli po večeři trenérem a vedoucím mužstva obeznámeni, co je bude čekat po celé soustředění. První společný trénink je čekal v pátek dopoledne, kdy si předtím ještě stihli brzy ráno zaběhat. Tréninky jim probíhali denně třikrát, tj. dopoledne, odpoledne a večer. Mezitím měli porady, masáže od našeho maséra, sledování ligových zápasů. Kluci po celou dobu trénovali herní systém, rohové kopy, nahrávky, sprint s míčem atd. Tým během soustředění zastihla jak velká horka, kdy teploty dosáhla 35stupnů tak i silné deště. Ale to je neodradilo, trénovali dále.

V neděli si naše reprezentace zahrála přátelský zápas proti týmu SK Slavia Karlovy Vary B. Zápas byl z obou stran vyrovnaný. Bylo vidět, že se náš tým zlepšil z minulých utkání. Poločas skončil remízou 1:1. kdy vstřelil branku náš hráč jménem Hubáček. Po poločase už padlo více gólu z obou stran, kdy dali naše branky hráči Gábor, Fellmann a Vodička. Zápas skončil celkově remízou 4:4. Celé utkání pískal jeden rozhodčí. Na akce se přišlo podívat cca 30 diváků.

Česká republika – SK Slavia Karlovy Vary „B“ 4:4 (1:1)

Branky: 21’Hubáček, 48’Gábor, 85’Fellmann, 87’Vodička

Sestava ČR: Slováček – Skýpala, Malý, Skorkovský, Jeřábek – Gloga, Hubáček, Fellmann, Vodička – Štefka, Gábor

Po zápase kluky čekala závěrečná porada, po které následoval odjezd domů.
Celý tým byl se soustředěním spokojen. Touto cestou děkuji za podporu ze strany MŠMT a FAČR