Přípravné utkání ve fotbalu, Polsko – ČR 0:1

0
102

Česká reprezentace přijela ve čtvrtek večer do hotelu GREEN HOTEL v Ostravě. V pátek třikrát trénovali(dopoledne, odpoledne a večer). Trenér Hanuš měl poradu s hráči před utkáním s Polskem.

V sobotu ráno odjela z Ostravy do Toszek v Polsku. Dorazili na hřiště v 9 hod ráno. Trenér Hanuš a Mikula společně vytvořili sestavu na zápas s Polskem. Před přátelským zápasem lehce trénovali. Přijel podívat na zápas prezident ČSNS Ota Panský.

První mezistátní přátelské utkání se zahájilo v 11 hod. Zahajovací výkop byl v režii týmu Polsko. Hned začátku utkání Zbořil fauloval hráče a byla z toho penalta. Naštěstí Polsko nevyužilo. Rychlý start byli penaltu pro Polsko. Během prvního poločasu nepadl gól a utkání bylo vyrovnané. Na začátku druhého poločasu se střídali naši dva hráči Vodička a Beránek. Beránek jako debut je nejmladší člen reprezentace. Je mu 16 let. Střídající hráč Vodička vstřelil branku ve 62.minutě. Brankář Slováček chytal velmi důležité zákrok ve 75.minutě. Ve druhém poločase bylo hodně aktivní utkání. Rozhodčí pískal konec zápasu, Česko vyhrálo 1:0, tak vezeme důležitou výhru. Nejlepším hráčem utkání byl vyhlášen brankář Slováček.

Na podzim se nebude hrát kvalifikace DOH21 proti Francií a Turecku. Utkání se odloží až na rok 2021 na jaře.

Polsko – Česká republika       0:1 (0:0)

Branky: 62’Vodička

Karty: nikdo

Střídání: 46’Jeřábek (Beránek), 46‘ Gábor (Vodička), 85‘ Beránek (Zaduban)

Sestava ČR: Slováček – Džilič, Malý, Benda, Jeřábek – Gloga, Matyáš, Fellmann, Zbořil – Štefka, Gábor

Náhradníci: Bajer, Beránek, Skorkovský, Skýpala, Vodička, Zaduban