Výsledky 7. kola ČPN v OB 2021

0
25

SK SKIVELO neslyšících Olomouc ve spolupráci s TJ Tesla Brno uspořádalo 7. kolo Českého poháru neslyšících v orientačním běhu, které proběhlo v neděli 3. října 2021 v Brně – Bystrci.

Do poháru se přihlásilo celkem 11 závodníků, z toho 3 ženy a 8 mužů. Běhalo se na mapě U křivé borovice a na programu byla krátká trať (middle). Terénem byl listnatý a smíšený les s velkým převýšením, převážně dobře průběžný s hustou sítí komunikací. Místy části s vegetačními nebo terénními detaily. Bylo zataženo, docela chladno a dost foukal vítr na louce na shromaždišti, ale jinak počasí bylo vhodné na běhání. Závod proběhl bez zranění a bez protestů.

V rámci 7. kola ČPN bylo i soustředění pro nováčky. V sobotu proběhl veřejný závod na klasické trati (long) a večer byla teoretická přednáška o orientačním běhu včetně praktické ukázky práce s buzolou a mapou. Rádi bychom poděkovali Centru denních služeb pro sluchově postižené ve Vodově v Brně za poskytnutí ubytování a sálu na přednášku pro naše sportovce.

Záznam z vyhlašování výsledků je na naší FB stránce Český OB neslyšících.

Výsledky 7. kola ženy (4,70 km, 180 m převýšení, 18 kontrol)

1. Marie Pangrácová 50:48
2. Anna Pangrácová 52:36
3. Lenka Hornová 96:13